Pierwsze urodziny Ośrodka DOM! :D


Wrzesień to miesiąc 1 urodzin Ośrodka Psychoterapii DOM! 🙂
Jesteśmy szczęśliwe, że już od roku jesteśmy z Wami i dla Was 🙂 Dziękujemy naszym klientom i zespołowi za ten wspólny owocny czas! Postaramy się, aby przyszły rok był jeszcze lepszy!


Ponownie powiększamy zespół :)

Miło nam ogłosić, iż od czerwca jest na naszym pokładzie nowy specjalista. Witamy Natalię Predko 🙂
Natalia jest psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji.
Do psychoterapii zaprasza szczególnie rodziny które znalazły się w kryzysowej sytuacji, np. rozwód, śmierć członka rodziny, przewlekła choroba, problemy wychowawcze lub też inna zmiana i związane z nią trudności adaptacyjne. Swoją ofertę kieruje również do par/małżeństw przeżywających trudności i konflikty w związku. Natalia prowadzi także psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży.
Zapraszamy do umawiania wizyt 🙂


Wakacje! :)

Szanowni Państwo!
Sezon wakacyjny czas zacząć 🙂
U nas w czerwcu rozpoczyna się sezon urlopowy. Wracamy do Państwa z nowymi projektami już od września 🙂 Będzie miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń, zapraszamy do śledzenia naszego profilu 🙂 Szczegóły już wkrótce.
Oczywiście nasz Ośrodek pracuje cały czas, sesje psychoterapii odbywają się tak jak zwykle. Jednak nieco zwalniamy tempo, udajemy się na zasłużone urlopy i wracamy niebawem.
Życzymy dobrego czasu wakacji wszystkim którzy są lub wybierają się na urlop ! 🙂

W dniach 19.06-03.07 kontakt z nami może być nieco utrudniony. W celu umawiania wizyt lub informacji prosimy o kontakt pod nr tel. 577 173 988


Nowy termin warsztatów

Szanowni Państwo!

Informujemy o zmianie terminu warsztatu majowego!
Zmieniamy datę tego wydarzenia z 13.05.2017 na 20.05.2017!!!
Do wszystkich osób zapisanych na warsztat zostanie przesłana ta informacja smsem lub e-mailem.

Warsztat będzie dotyczył przemocy emocjonalnej i tego co w zamian. Warsztat „Słowa ranią” to propozycja dla tych wszystkich rodziców którzy chcą zadbać o wartościową, pełną miłości komunikację ze swoim dzieckiem.

Zapraszamy!!!


Wesołych Świąt :)

Wiele szczęścia i miłości, nigdy nie gasnącej wiary i nadziei, dobrego czasu ze sobą i bliskimi a także zdrowia i dobrego samopoczucia z Okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego naszym klientom, fanom i sympatykom życzy Zespół Ośrodka Psychoterapii DOM 🙂


Leczymy uzależnienia

Zapraszamy do naszego Ośrodka na SESJE TERAPII UZALEŻNIEŃ. Prowadzi je specjalista terapii uzależnień Izabela Sych.
Uzależnienie jest chorobą, w związku z czym może dotknąć każdego z nas bez względu na zajmowaną pozycję w społeczeństwie, wiek czy wykształcenie. Osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych nie zawsze należą do osób wykluczonych społecznie. Przeciwnie, chodzą codziennie do pracy, realizują się w niej, odwożą swoje dzieci do szkoły, jednak w związku z postępująca chorobą odczuwają coraz większy dyskomfort psychiczny, nie przyznając się do problemu i nie prosząc o pomoc. Uzależnienie rozwija się stopniowo i jest rozłożone w czasie. Poprzedzają go niepokojące sygnały ostrzegawcze.
Substancje psychoaktywne służą osobie uzależnionej do rozładowania napięcia, stresu, dodają animuszu oraz pobudzają do działania. Coraz częściej osoba ta poszukuje okazji do kontaktu z substancją. Buduje wokół siebie iluzje, która znacząco odbiega od rzeczywistości. Problem staje się widoczny dla otoczenia, a osoba uzależniona staje się bardziej zagubiona gdyż konsekwencje zażywania stają się coraz trudniejsze do ukrycia.
Najskuteczniejszą pomocą osobom w takiej sytuacji jest psychoterapia.
Zapraszamy do umawiania sesji terapii uzależnień a także psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży u naszej terapeutki Izabeli Sych 🙂
Izabela jest z nami od początku 🙂 Dobrze mieć ją na swoim pokładzie 🙂