Endu 21242 to miasto zabawek, które możesz samodzielnie zbudować i wybrać jakie chcesz aby było. W mieście tym jest wszystko czego potrzebujesz do stworzenia własnego miasta- sklepy, szkoły, banki, kina, teatry, a nawet lotnisko! Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia. Arena Endu 21242dostępne już na TaniaKsiążka to po prostu najlepsza zabawka dla Twojego dziecka.

Witamy w Arenie Endu 21242!

Witamy w Arenie Endu 21242! Jest to arena lego city, gdzie możesz się bawić i uczyć się jak budować miasto. Czekamy na Ciebie! W Arenie Endu 21242 otrzymasz instrukcje jak zbudować miasto oraz dowiesz się jakie są jego elementy. Będziesz miał okazję poznania różnych rodzajów materiałów budowlanych i ich właściwości. Dowiesz się także jak należy je stosować, aby Twoje miasto było funkcjonalne i estetyczne.

2. Jest to arena lego city, gdzie możesz się bawić i uczyć się jak budować miasto

Jest to arena lego city, gdzie możesz się bawić i uczyć się jak budować miasto. Jest to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku i daje im możliwość rozwijania swoich umiejętności manualnych.

###3. Czekamy na Ciebie!

Witamy w Arenie Endu 21242! Jest to arena lego city, gdzie możesz się bawić i uczyć się jak budować miasto. Czekamy na Ciebie!