Aneta Lempart

Jestem specjalistą terapii uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyłam Studium terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku, kierunek - pedagogika opiekuńczo wychowawcza. Obecnie w trakcie szkolenia terapii uzależnień behawioralnych w Instytucie Terapii i Edukacji S.C. w Poznaniu.

Praktyki zawodowe nabywałam podczas stażu w Ośrodku Terapii Odwykowej Uzależnień w Toruniu oraz w Ośrodku Readaptacyjno- Rehabilitacyjnym w Anielinie. Pracowałam w prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień w Warszawie oraz w Ośrodku Wychowania i Terapii Uzależnień dla dzieci i młodzieży w Czarnej Białostockiej. W chwili obecnej pracuje w prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień w Sokółce. Pracuje pod superwizją rekomendowanych superwizorów przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Moją pracę jako terapeuta uzależnień łącze również w pracy z osobami niewidomymi otrzymawszy Certyfikat Instruktora Orientacji Przestrzennej. Przez dłuższy czas miałam również możliwość współpracy z osobami z zaburzeniami autyzmu jak i jego spektrum. Pozwoliło mi to przyjrzeć się bliżej trudnościom z jakimi spotykają się rodziny osób z zaburzeniami i niepełnosprawnością.

Zapraszam!
Zapisy na wizytę:
tel.: +48 694 422 490

Nasza oferta