Ewa Dąbrowska-Jackowska

Moja praca polega na kontakcie z ludźmi. Ludźmi, którzy pojawiają się z różnych powodów, jedni chcą uporać się z cierpieniem, smutkiem, lękiem, inni ciekawi są motywów, które kierują ich życiem, jeszcze inni są zmęczeni trudnościami w kontaktach z ludźmi. Aby móc odpowiedzieć na oczekiwania z jakimi przychodzą do mnie pacjenci, stale i z uwagą poszerzam swoje kompetencje.

Z wykształcenia jestem Psychologiem (Katolicki Uniwersytet Lubelski) oraz Dietetykiem (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego). To jednak nie wystarcza by pomagać innym, w celu pogłębienia wiedzy na temat natury ludzkiej ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapii w nurcie psychodynamicznym (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne) akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą, obecnie przygotowuję się do certyfikacji. Ukończyłam studia podyplomowe z Propedeutyki Psychologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Wiedzę swoją poszerzam poprzez odbywanie różnorodnych szkoleń. W szczególności interesują mnie zagadnienia związane z zaburzeniami odżywiania jak i kłopotami związanymi z niezrozumiałymi reakcjami naszego ciała, takimi jak: duszności, kłopoty z sercem, bóle głowy, brzucha, tzw. objawy somatyczne, jak również objawami lękowymi.

Doświadczenia i wiedzy nabywam podczas:
  • pracy w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, prowadzę tam terapię indywidualną i grupową osób dorosłych a także terapię osób cierpiących na trudności w odżywianiu.
  • współpracowałam jako psycholog w stowarzyszeniu wspierającym osoby niepełnosprawne i przewlekle chore, udzielając interwencji kryzysowych w stanach spadku kondycji psychicznej.
  • pracowałam jako psycholog dziecięcy na Oddziale Dziennym Dla Dzieci I Młodzieży, zajmując się diagnozowaniem i prowadzeniem wsparcia terapeutycznego.
  • moje początki związane z doświadczaniem i nauką kontaktu z drugim człowiekiem rozpoczęły się od odbywania staży na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości dla dorosłych oraz na Oddziale Dziennym Dla Dzieci i Młodzieży.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji (nadzorowi merytorycznemu).

Zapraszam!
Zapisy na wizytę:
tel.: +48 510 094 461
email: ewa.dabrowska@psychoterapiadom.pl

Nasza oferta