Izabela Oksztulska

Jestem psychoterapeuta, specjalistą psychoterapii uzależnień (w procesie certyfikacji) oraz pedagogiem. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Humanistycznej INTRA w Warszawie, Studium Psychototerapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Otrzymałam tytuł magistra pedagogiki o kierunku profilaktyka i terapia uzależnień na SGGW w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobylam pracując w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychotycznymi w Zagórzu k. Warszawy, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży – Wojewódzka Konsultacyjna Poradnia Specjalistyczna Dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, Ośrodku Terapii Uzależnień w Starych Juchach oraz prywatnym Ośrodku leczenia uzależnień.

Ukończyłam również szkolenie w zakresie terapii DDA w Polsko Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień Błękitny Krzyż w Broku oraz osób uzależnionych behawioralnie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Swoją pracę podaje superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Nasza oferta