Izabela Sych

Jestem specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji (nr ref 3193/2013 PARPA). Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Otrzymałam tytuł magistra pedagogiki o kierunku profilaktyka i terapia uzależnień na SGGW w Warszawie. Obecnie studiuję w Szkole Psychoterapii Humanistycznej INTRA w Warszawie.

Doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi uzyskałam dzięki stażom w Ośrodku Rehabilitacji Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychotycznymi w Zagórzu k. Warszawy, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży – Wojewódzka Konsultacyjna Poradnia Specjalistyczna Dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie oraz w Ośrodku Terapii Uzależnień w Starych Juchach.

Ukończyłam również szkolenie w zakresie terapii DDA w Polsko Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień Błękitny Krzyż w Broku oraz osób uzależnionych behawioralnie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach oraz konferencjach.

Obecnie pracuje w prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień w Sokółce. Jestem również pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Nasza oferta