Justyna Milewska

Z wykształcenia jestem pedagogiem (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie) i psychologiem (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie). Jestem także certyfikowanym psychoterapeutą terapii poznawczo- behawioralnej. Certyfikat wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Ukończyłam 4- letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo- behawioralnej, prowadzone przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Ponadto posiadam liczne szkolenia i treningi, między innymi, certyfikat trenera Treningu Zastępowania Agresji.

Od 2008 roku zajmuje się organizowaniem i prowadzeniem różnych form pomocy psychologicznej dla dzieci, nauczycieli i rodziców, między innymi, ze Szkoły Podstawowej, Domu Dziecka.

Od 2014 roku prowadzę terapie indywidualne osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapie par, małżeństw w nurcie poznawczo- behawioralnym. W swojej pracy przestrzegam zasad określonych przez Kodeks Etyczny Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego oraz zasad dobrej praktyki klinicznej.

Nasza oferta