Magdalena Chmielewska

Psycholog, pedagog, certyfikowany trener umiejętności społecznych (TUS SSI), Trener dramy stosowanej, praktyk metody ” Dam Radę!” oraz „Jestem z Ciebie dumny!”. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z umiejętności psychologicznych dla dzieci i dorosłych. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie w Białymstoku.

Szkoliła swoje umiejętności podczas kursu: „Dialog motywujący i jego wykorzystanie w profilaktyce i pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi behawioralnie”. Ukończyła również I stopień Szkoły Trenerów Dramy Stosowanej prowadzonej przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA w Warszawie.

Doświadczenie w pracy klinicznej zdobywała jak konsultant w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Białymstoku, prowadząc warsztaty edukacyjne dla rodziców, szkolenia dla studentów, nauczycieli, pedagogów, współpracując z wieloma organizacjami pozarządowymi m.in. Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacji Dzieci Niczyje), Fundacją Szansa dla Niewidomych.

W swojej pracy czerpie z dorobku terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), technik dramowych. Daje to możliwość przyjrzenia się trudnościom klienta z różnych perspektyw i dopasowania interwencji psychologicznych do jego faktycznych potrzeb. W kontakcie z Klientem stawia na autentyczność i poszukiwanie zasobów, które w każdym z nas drzemią. Podczas spotkania klient może spodziewać się przyjaznej, nieoceniającej atmosfery, uważnego wysłuchania i zrozumienia.

Nasza oferta