Natalia Predko

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja z psychologii klinicznej dziecka oraz specjalizacja z terapii rodzin i małżeństw) oraz dyplomowanym psychoterapeutą przygotowującym się do procesu certyfikacji.

Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne, realizowane przez MABOR Centrum Psychologiczno-Medyczne oraz Centrum Doradztwa i Szkoleń w Warszawie, rekomendowane i akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Program ukończonego przeze mnie szkolenia spełnia również kryteria European Association of Psychotherapy. Ponadto jestem certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych (TUS SSI). Regularnie współpracuję z lekarzem psychiatrą dziecięcym, psychiatrami osób dorosłych oraz z psychologami i psychoterapeutami specjalizującymi się w określonej tematyce. Stosowane przeze mnie metody i techniki pracy są zgodne ze standardami wyznaczonymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, którego jestem członkiem.

W psychoterapii stosuje myślenie integracyjne, szczególnie bliskie jest mi podejście systemowe, humanistyczne oraz psychodynamiczne. W zależności od problematyki, z którą zgłasza się klient, jego uwarunkowań psychicznych i społecznych, jak również możliwości i ograniczeń, dobieram metodę pracy, która w najlepszy możliwy sposób pomaga rozwiązać problem. Korzystam z wielu podejść psychoterapeutycznych bowiem umożliwia mi to szerokie spojrzenie na osobę przychodzącą do gabinetu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji (nadzorowi merytorycznemu).

Przez ostatnie lata doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i z rodzinami zdobywałam w  pracy m.in. na: Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w UDSK w Białymstoku, Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Centrum Terapii Autyzmu „SOTIS” w Warszawie oraz Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Jestem członkiem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii dzieci i Młodzieży „EMPATIS”. Biorę udział  w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu szeroko rozumianej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Jestem pasjonatką w swojej dziedzinie, wciąż pogłębiającą swoją wiedzę oraz praktyczne jej zastosowanie.

Do psychoterapii zapraszam szczególnie rodziny które znalazły się w kryzysowej sytuacji, np. rozwód, śmierć członka rodziny, przewlekła choroba, problemy wychowawcze lub też inna zmiana i związane z nią trudności adaptacyjne. Ofertę kieruję również do par/małżeństw przeżywających trudności i konflikty w związku. Moja oferta obejmuje również psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży.

Nasza oferta